Главная → Полезное для всех → Фітосвічки ПВ-3 (фитосвечи ПВ-3), Апісвічки АПІФІТ-ХПЛ (аписвечи АПИФИТ-ХПЛ)

Апифитопродукты

    07.09.2015
  • Фітосвічки ПВ-3 (фитосвечи ПВ-3), Апісвічки АПІФІТ-ХПЛ (аписвечи АПИФИТ-ХПЛ)

Сердечно-сосудистая система

Фітосвічки ПВ-3 (фитосвечи ПВ-3), Апісвічки АПІФІТ-ХПЛ (аписвечи АПИФИТ-ХПЛ)

Фітосвічки ПВ-3 и Апісвічки АПІФІТ -ХПЛ

Фітосвічки ПВ-3
Склад:мумійо, чистотіл великий, евкаліпт кулястий, комплекс ефірних олій лікарських рослин та інші складові.
Застосування:, при ерозії шийки матки, вагінальних кольпітах, молочниці, лейкоцитозі, свербежі, герпесі, запальних процесах сечостатевих органів чоловіків і жінок, а також при доброякісній гіперплазії передміхурової залози - аденомі простати (початкові стадії); хронічному простатиті; геморої, тріщинах анальної області
Мумійоє одним з кращих біологічних природних стимуляторів, який поліпшує обмін речовин, діє на організм людини як загальнозміцнюючий засіб, знімає відчуття втоми, допомагає відновити втрачену енергію. У складі мумійо виявлено ЗО мікроелементів, шість амінокислот, ряд вітамінів, бджолина отрута, ефірні олії. Його споживання підвищує в крові вміст солей калію і кальцію, фосфору і марганцю. Під впливом мумійо збільшується кількість еритроцитів у крові і відповідно вміст гемоглобіну, а це сприяє кращому кровопостачанню тканин і органів, стимулює роботу всього організму. У медицині мумійо застосовується як загальнозміцнюючий, протизапальний, антитоксичний засіб. Воно здатне відновлювати знижені функції периферичних нервових стовбурів, бере участь у синтезі ДНК.
Чистотілмає протизапальні, знеболюючі, бактерицидні і ранозагоювальні властивості. Є дані про те, що чистотіл затримує ріст ракових пухлин і розвиток метастазів. Чистотіл знешкоджує поліпи, а також попереджує їх утворення, його використовують при білях, ерозії шийки матки, простатиті і трихомонадном кольпіті.
Евкаліптмає знезаражувальну, протизапальну дію, показаний при захворюваннях нирок та урогенітального тракту. В акушерстві та гінекологічній практиці застосовується при білях, кольпітах, ерозії і виразці шийки матки.
Комплекс ефірних олій лікарських рослин, що входять до складу фітосвічок мають протизапальну, антивірусну , протимікробну, ранозагоювальну, болезаспокійливу, протисвербіжну і припікаючу дію, а також прискорюють процес епітелізації слизових оболонок, істотно знижує або попереджує розвиток деяких грибкових захворювань.

Препарати в формі супозиторіїв швидко та ефективно проявляють свою терапевтичну дію. При їх застосуванні кількість побічних і алергічних реакцій значно знижується. Перспективність цієї форми стає ще очевиднішою, якщо врахувати, що при ректальному введенні лікарські речовини і біологічно-активні сполуки діють як місцево так і резорбтивно, всмоктуючись в нижній частині прямої кишки через лімфатичну і венозну системи малого таза. При цьому вони надходять безпосередньо в кровоносне русло, обминаючи печінку і не піддаються дії її ферментів, а також шлункового соку, жовчі і соку підшлункової залози
Спосіб застосування:по 1 свічці вводити глибоко в піхву або пряму кишку після її опорожнення 1-2 рази на день.
Курс застосування:1 місяць. При необхідності провести декілька курсів.
Протипоказання.У випадку алергічної реакції препарат відмінити.
Умови зберігання.Зберігати в сухому, прохолодному, затемненому місці. Термін зберігання 12 місяцівАпісвічки АПІФІТ -ХПЛ

Склад: хлорофіл-каротиноїдний концентрат, гомогенат трутневої личинки (ГТЛ), екстракт полину, прополіс, масло какао.

Застосування: свічки рекомендовані при хронічних запаленнях передміхурової залози, аденомі простати, геморої, тріщинах прямої кишки, ерозії шийки матки, запальних захворюваннях сечостатевих органів чоловіків та жінок.

Інгредієнти Апіфіт - ХПЛ багаті на біологічно активні речовини і матеріали, необхідні для нормального функціонування живого організму.

Хлорофіл-каротиноїдний концентрат. До складу хлорофіл-каротиноїдного концентрату входять ефірні олії, практично всі жиророзчинні вітаміни (каротиноїди, токоферол, провітаміни F, D. К), стерини (фітогормони), флавоноїди, фосфоліпіди, складні ефіри, вищі спирти, комплекс природних органічних кислот, хлорофіли, фітонциди - природні антибіотики, мікро- і макроелементи. Концентрат має протизапальну, регенеруючу дію на шкірний покрив і слизові оболонки. Як антиоксидант запобігає старінню клітин. Присутність каротиноїдів, стеринів і комплексу вітамінів надає концентрату біогенностимулюючі властивості, покращує процеси обміну речовин, прискорює епітелізацію ран і опіків. Ефективний при гнійних ранах, виразках (варикозних і трофічних), лікуванні тріщин прямої кишки, проктитах, парапроктитах, особливо при лікуванні гнійних ран, вялогранолюючих і запальних процесів слизової кишківника. Будучи джерелом натуральних провітамінів і фітонцидів, стимулює імунітет, має антисептичну, тонізуючу дію, зупиняє запальні процеси, має бактерицидні властивості, пригнічує розвиток багатьох мікроорганізмів і спорової мікрофлори. Хвойні ефірні олії, що входять до складу препарату, мають антимікробний і протизапальний ефект, є прекрасним профілактичним засобом у період масових інфекційних захворювань.

Гомогенат трутневих личинок є насамперед джерелом білків, жирів і вуглеводів. Він також містить ферменти, стероли, вітаміни, макро та мікроелементи, гормони та інші фізіологічно важливі компоненти. Білки розплоду багаті незамінними амінокислотами. Крім того, значний вміст сульфідних груп свідчить про їх високу функціональну активність. Трутневий розплід містить водо- та жиророзчинні вітаміни: вітамін А, бета-каротин (є необхідними компонентами для нормального функціонування сітчастої оболонки ока. для росту кісток, нормальної репродуктивної функції, для регуляції поділу і диференціювання епітелію, беруть участь у різних біохімічних процесах), ксантофіл, вітамін В2 (регулює окислювально-відновні процеси), нікотинова кислота (бере участь у регуляції тканинного дихання, вуглеводного і жирового обміну, має детоксикуючу і гіпоглікемічну активність, знижує загальний рівень холестерину, ліпопротеїдів низької щільності, розширює судини), холін (сприяє переробці, розрідженні, транспортуванні та обміну жирів в печінці, знижує рівень холестерину, стимулює серцеву діяльність, сприяє поліпшенню проходження нервово-м'язових імпульсів, бере участь у синтезі амінокислоти метіоніну, впливає на вуглеводний обмін завдяки регуляції рівня інсуліну в організмі), вітамін Д (забезпечує всмоктування кальцію і фосфору, завдяки чому здійснюється регуляція фосфорно-кальцієвого обміну в організмі людини) необхідний людям будь-якого віку, так як в організмі людини щодня відбувається оновлення кісткової тканини за рахунок руйнування старих ділянок і утворення нових). Вміст вітаміну А в трутневому розплоді вищий, ніж в яловичині та в курячих яйцях і займає друге місце після риб'ячого жиру . Трутневий розплід містить статеві гормони - тестостерон, прогесторон, пролактин і естрадіол, які мають стимулюючу дію на андрогенні функції людини, при цьому не змінюючи їх гормональний статус. Личинки бджіл можуть регулювати діяльність центральної нервової системи, підвищувати фізичну витривалість, розумову активність, посилювати статеве збудження і покращувати сон. Натуральні складові засобу позитивно впливають на стан ендокринної, серцево-судинної, імунної, нервової системи, підвищують працездатність та психоемоційний стан. Крім цього трутневий розплід має анаболічну властивість (ріст м'язової маси) за рахунок збалансованого складу амінокислот, жирів та вітамінів; антианемічну та рано-і виразкозагоювальну дії.

Полин однорічний. Є дані про те, що полин однорічний, екстракт якого входить до складу свічок, гальмує ріст ракових пухлин. Університет Вашингтона «University of Washington» повідомив про створення препарату, ефективність якого в лікуванні певних видів раку перевершує наявні аналоги. Це робить можливим застосування нових, набагато більш дієвих видів хіміотерапії, що мають мінімальні побічні ефекти. Сировиною для виробництва нових суперліків стала рослина - полин однорічний (Аrtemisia annua L.), що застосовується в традиційній китайській медицині. В рамках дослідів було доведено, що витяжка з полину дозволяє успішно знищувати ракові клітини, що викликають лейкемію, рак грудей і рак простати. Традиційні методи хіміотерапії знищують не тільки ракові, але і здорові клітини - звичайно на кожні 5-10 ракових гине одна здорова клітина. Експерименти показали, що новий препарат вбиває одну нормальну клітину на 12 тис. ракових. Це дозволяє зробити висновок, що потенційно цей засіб можна використовувати в значно більших дозах, не побоюючись несприятливих для хворого наслідків.

Прополіс. Біологічні властивості прополісу обумовлені унікальним комплексом хімічних сполук, що входять до його складу. В даний час добре вивчені: протигрибкова, противірусна, протизапальна, місцевоанестезуюча, протисвербіжна, регенераторна властивості. Прополіс стимулює кровотворення, має антитоксичну та антиоксидантну дії, має радіопротектний і імуностимулюючий вплив на організм людини.

Дякуючи цьому, свічки активізують процеси синтезу необхідних гормонів, сприяють швидкій нормалізації формули крові, послабленню нервової напруги і фізичної втоми, покращують апетит, пам’ять, працездатність, посилюють опір організму до інфекцій, зміцнюють стінки капілярів, попереджують ламкість судин головного мозку, допомагають реабілітації хворих у післяопераційному періоді, попереджують утворення доброякісних пухлин. їх можна застосовувати як додатковий засіб при зниженні потенції, патологічному клімаксі, безплідді. Свічки прискорюють зростання переломів, регенерацію тканин, нормалізують вагу.

Препарати в формі супозиторіїв швидко та ефективно проявляють свою терапевтичну дію. При їх застосуванні кількість побічних і алергічних реакцій значно знижується. Перспективність цієї форми стає ще очевиднішою, якщо врахувати, що при ректальному введенні лікарські речовини і біологічно-активні сполуки діють як місцево так і резорбтивно, всмоктуючись в нижній частині прямої кишки через лімфатичну і венозну системи малого таза. При цьому вони надходять безпосередньо в кровоносне русло, обминаючи печінку і не піддаються дії її ферментів, а також шлункового соку, жовчі і соку підшлункової залози

Спосіб застосування по 1 свічці вводити глибоко в піхву або в пряму кишку після її опорожнення вранці і ввечері.

Курс застосування: 1 місяць. При необхідності курс повторити.

Протипоказання. У випадку алергічної реакції препарат відмінити.

Умови зберігання. Зберігати в сухому, прохолодному, затемненому місці. Термін зберігання 12 місяців

З питань придбання свічок звертатися до Анатолія Андрійовіча Медведєва, 095-155-35-50, м.Київ.