Главная → Полезное для всех → Продукти бджільництва під час вагітності

Апифитопродукты

Сердечно-сосудистая система

Продукти бджільництва під час вагітності


Здоров’я кожного з нас закладається в утробі матері і в перші роки нашого життя. Тому особливо важливо, щоб у цей період організм отримував якомога більше натуральної їжі, яка буде по-справжньому живити і зміцнювати його. Які ж продукти бджільництва корисні під час вагітності і чому? Як вони впли­вають на організм мами і малюка? Які корисні мікроелементи і вітаміни в них містяться?

Отож, основи нашого з вами здоров’я закладаються в утробі матері і в перші роки життя.

У цей час відбувається найбільш інтенсивний розвиток організму дитини, і він особливо чутливий до неправильного харчування, обстановки в сім’ї та впливу навколишнього середовища.

Ален Кайяс (французький дослідник, один з основополо­жників наукового застосування пилку в медицині) досліджував у тому числі й вплив продуктів бджільництва на організми матері та дитини. Він та інші вчені довели, що продукти бджільництва корисні під час вагітності.
Перший триместр вагітності.
Другий триместр вагітності.
Третій триместр вагітності.

За більш детальною інформацією звертайтесь до видання: «За здоров`ям – до бджоли» М.П. Беркита. ФОП Беркіта М.П. «Медівня», ФОП Коцюмбас О.М. Видавничий дім «Бджоляр», Львів 2014.