Главная → Полезное для всех → Продукти бджільництва під час вагітності. Другий триместр вагітності.

Апифитопродукты

Сердечно-сосудистая система

Продукти бджільництва під час вагітності. Другий триместр вагітності.

   Один з найважливіших періодів вагітності - формування плаценти, з 15-го по 20-й тиждень. Адже в ній дитина проведе наступні 6—7 місяців до моменту народження. Якщо плацента засмічена, то у матері й дитини може початися інтоксикація та інші неприємні наслідки.

   Щоб цього не сталося, потрібно, щоб організм матері пра­вильно і швидко виводив із себе всі шкідливі речовини і токси­ни, тобто, щоб добре функціонували травна і видільна системи.   

   У цей період ми рекомендуємо медову композицію з ма­точним молочком, квітковим пилком і прополісом. Ці продукти почистять організм, налагодять більш правильну роботу травної системи, будуть сприяти очищенню плаценти, якщо в цьому є необхідність.

   Дванадцятий тиждень вагітності важливий з тієї причини, що саме зараз закладаються молочні зубки малюка, а на 24-й тиж­день- корінні. В цей час організму потрібно більше кальцію і фтору.

   Якщо не почати їсти продукти, в яких містяться ці елемен­ти, то малюк отримає їх, але у матері можуть з’явитися проблеми з волоссям, нігтями і зубами - оскільки на двох цих елементів не вистачить. Тож не забудьте про квітковий пилок справжнє джерело вітамінів та мікроелементів.

   А ще вживайте морські продукти - саме в них містяться потрібні в цей період речовини. Якщо ж підсилити дію морських продуктів (спіруліни) медом, то ефект буде ще кращим. В компанії «Апіпродукт» виготовили «Зелений мед». Цей продукт задовольняє потребу організмів мами і дитинки в йоді, вітамінах (А, В, Е, С) і мікроелементах (кальцію, магнію, марганцю і хрому).

За більш детальною інформацією звертайтесь до видання: «За здоров`ям – до бджоли» М.П. Беркита. ФОП Беркіта М.П. «Медівня», ФОП Коцюмбас О.М. Видавничий дім «Бджоляр», Львів 2014