Главная → Полезное для всех → Атеросклероз. Лікування з використанням меду і лікарських рослин.

Апифитопродукты

Сердечно-сосудистая система

Атеросклероз. Лікування з використанням меду і лікарських рослин.

1. Сік цибулі змішати з натуральним бджолиним медом у співвідношенні 1:1, приймати всередину 3 рази в день по одній столовій ложці упродовж 20-30 днів, до помітного видужання.

2. Склянку меду змішати з рівною кількістю соку чорної редьки; приймати три рази в день по одній столовій ложці (для профілактики хвороби).

3. Листя ожини сизої у вигляді настою вживати всередину при атеросклерозі, артеріальній гіпертензії, нервових захворюваннях та інфаркті Настій. 2 столові ложки листя настоюють 2 години в 0,5 л окропу і п’ють з медом по 0,5 склянки теплим 3-4 рази на день до їжі.

4. Траву і кореневища суниці лісової у вигляді відвару - всередину при інфаркті міокарда, атеросклерозі, артеріальній гіпертензії й інших захворюваннях. Відвар. 2 столові ложки трави кип’ятять 15-20 хвилин у 0,5 л води, настоюють і п’ють з медом по 0,5 склянки теплим 3-4 рази на день до їжі.

5. Плоди і бутони квіток, що не розпустилися, софори японської у вигляді настою, настоянки або порошку - всередину при усіх видах крововиливів, коли підвищена ємність і проникливість капілярів, атеросклерозі. Настій. 1-2 столові ложки подрібнених плодів або квіток софори настоюють 2 години в 0,5 л окропу і п’ють з медом по 0,5 склянки в теплому вигляді 3-4 рази на день до їжі.

6. Трави астрагалу шершистоквітного -10 г, кори барбарису - 10 г, трави барвінку - 20 г, листя ожини - 15 г, кори каштана - 10 г, трави собачої кропиви — 10 г, прополісу чистого і подрібненого - 20 г, плодів софори - 10 г, трави споришу - 15 г, паростків хвоща польового -10 г. Суміш: порошок із цього збору змішують на водяній бані з подвійним об’ємом меду, старанно перемішуючи до повного охолодження суміші. Приймають по чайній ложці на склянку гарячого молока або чаю 2-3 рази на день за годину до їжі при атеросклерозі, артеріальній гіпертензії і захворюваннях серця.

147. П.Д. Плахтій, К.О. Бобкович, Е.О. Жигульова «Захворювання серцево-судинної системи. Лікування лікарськими рослинами і продуктами бджільництва» Издание 2-е, доповнене і перероблене. Кам`янець – Подильський. 2008.

Обсудити на форумі>>