Главная → Полезное для всех → Гіпотонія

Апифитопродукты

Сердечно-сосудистая система

Гіпотонія

Гіпотонія

1. Листя берези — ЗО г, трава звіробою — ЗО г, листя малини — 20 г, плоди чоловатеня - 20 г, плоди шипшини - 20 г: 2-3 столових ложки збору настоюють 1-2 години в 0,5 л окропу, фільтрують, додають за смаком мед і п’ють по 0,5 склянки теплим 3-4 рази на день до їжі.

3. Листки залізняка гострокінцевого (буквиця) —10 г, листя копитня європейського -10 г, кора та лист карагани - 20 г, листя і квіткові корзинки татарнику — 10 г, плоди смородини чорної - 20 г, плоди шипшини - 40 г: збір заварюють як чай і п’ють без дозування з медом регулярно при серцевій недостатності та гіпотонії. Листки зопника клубненосного - 10 г, лист або кора карагани - 20 г, кора ліщини - 20 г, кора обвойника - 10 г, лист і квіткові корзинки (без колючок) татарнику -10 г, плоди шипшини - 40 г: збір заварюють як чай, п’ють з медом без обмеження при гіпотонії та серцевій недостатності.

4. Золотий корінь з медом при гіпотонії та втомі: одну чайну ложку подрібненого кореня радіоли рожевої (золотого кореня) залити 1 л окропу, витримати на киплячій водяній бані 15 хвилин, настояти 30-40 хвилин і пити по 150 мл з 1 чайною ложкою меду 3 рази на день за 20-30 хвилин до їжі при гіпотонії, розумовій та фізичній втомі, а також при схильності до гострих респіраторних захворювань та грипу. Зберігати в холодильнику не більше двох днів.

За більш детальною інформацією звертайтесь до видання:147. П.Д. Плахтій, К.О. Бобкович, Е.О. Жигульова «Захворювання серцево-судинної системи. Лікування лікарськими рослинами і продуктами бджільництва» Издание 2-е, доповнене і перероблене. Кам`янець – Подильський. 2008.

Обговорити на форумі>>